Llistat de temps per la marxa llarga de 150 kms, disputada el dia 31 de maig de 2014.
Llistat en format PDF
Classificació per cognoms:

Dorsal Nom Club Temps Vel.
51 Juan Sergio Alba Alonso EL TEMPLO DEL BIKER, CLUB CICLISTA 04:38:17 32,34
52 Ruben Alonso Perez CA SANT ANDREU DE LA BARCA 04:56:19 30,37
53 Jordi Ambròs Alemany ANOIA, AMICS CICLISTES 05:10:57 28,90
54 Miguel Arjona Garcia BOMBERS, AGRUP.CULT. Y DEPORTIVA 06:07:02 24,47
152 Josep Maria Aznar Cebrian BIKING POINT, CLUB CICLISTA 05:47:54 25,85
55 Xavi Azuaza Liarte CLUB NATACIO IGUALADA, SECC.BTT 06:00:09 24,98
56 David Baena Madueño CENTRE EXCURS. VILASSAR MAR, AE 04:55:21 30,45
57 David Baena Marfil MARTORELL, PENYA CICLISTA 04:40:29 32,04
185 David Barra Aviles TERRABIKE, CLUB ESPORTIU 05:26:15 27,54
168 José Manuel Barrero Ortiz CAU DE LA BICI, EL 05:20:13 28,11
59 Oscar Bassas Ruiz DBIKE CLUB ESPORTIU 05:19:09 28,20
60 Jaume Benavides Viñas SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 05:23:00 27,85
61 Xavier Bernaus Aldomà PC CERVERA TRIATLO 05:19:22 28,17
62 Joan Boix Cecilla TERRAFERMA, CLUB CICLISTA 05:18:34 28,25
63 Juan Borrallo Sanchez BIKING POINT, CLUB CICLISTA 05:52:41 25,50
64 Jose Manuel Bouzas Fernandez SEDIS, CLUB CICLISTA 04:41:00 32,02
187 Jordi Cadena Caña 04:40:55 32,04
66 Jordi Calafell Amoros CERVERA, PENYA CICLISTA 05:38:05 26,62
67 Xavier Calafell Amorós CERVERA, PENYA CICLISTA 05:33:06 27,02
191 Jordi Calafell Pérez SENSE CLUB CICLISTA 05:28:36 27,37
72 Quim Canovas Malet BONAVISTA, PENYA CICLISTA 05:08:10 29,19
74 Francisco Carneros Nocete CAVALL BERNAT, AS.PENYA CICLISTA 05:05:44 29,43
73 Antonio Carneros Nocete CAVALL BERNAT, AS.PENYA CICLISTA 05:27:02 27,51
75 Jaume Caro Mañosa TRIBIKE CABRILS 04:55:15 30,46
76 Jordi Carreras Macià GIRONELLA, ESPORT CICLISTA 06:38:40 22,56
77 Luis Fernando Chilanguá Sepúlveda GUISSONA, CLUB CICLISTA 06:40:26 22,46
164 Ernest Clariana Martorell DR.BIKE RACING TEAM, CE 04:59:11 30,05
78 Josep Maria Coma Gamisans LA REFORMA, CLUB UNIO CICLISTA 05:18:04 28,26
79 Francisco Corbacho Arrantes ONE TO ONE, CLUB CICLISTA 05:26:55 27,50
165 Esteve Corominas Baig SENSE CLUB CICLISTA 05:58:51 25,06
80 Jaume Corral Hernandez ILERBIKES, CLUB CICLISTA 05:32:21 27,06
81 Oriol Cruells Roger SENSE CLUB CICLISTA 05:58:48 25,06
82 Felix Culebras Serra BONAVISTA, PENYA CICLISTA 05:08:10 29,19
173 Maurice Far Eckhard Tió UNIVERSITAT DE VALENCIA 05:47:12 25,90
83 Manel Egea Espinosa SENSE CLUB CICLISTA 05:47:38 25,86
157 Jaume Enrich Olle CICLES CATALUNYA, CLUB 05:45:27 26,04
84 Joan Eroles Viles SENSE CLUB CICLISTA 06:36:03 22,70
155 Josep Escayola Marin BICI MUNTANYA EL PAPIOL 05:18:22 28,24
85 Julián Salvador Escribano Sanchez BOMBERS, AGRUP.CULT. Y DEPORTIVA 06:05:12 24,47
86 Jordi Estany Morera BIKECALAF.CAT, CLUB ESPORTIU 04:37:15 32,45
151 Jordi Esteban Cantero SENSE CLUB CICLISTA 05:43:30 26,20
158 Rubén Fabregat Hernando VALLES, CLUB CICLISTA 06:09:03 24,35
87 Josep Feltrer Torres POBLA, SPRINT CICLO CLUB 04:44:14 31,63
166 Jordi Ferrer Ruiz RAVET BIKE PARETS 05:17:48 28,27
159 Joaquim Fonoll Roca BIKECALAF.CAT, CLUB ESPORTIU 05:19:35 28,15
89 Josep Ma. Fortuny Casas ALTAFULLA, PENYA CICLISTA 05:57:10 25,18
90 Paul Francas Olea SANT BOI 04:36:08 32,56
91 Francisco Gago Lebron BELLVITGE, ASSOCIACIO CICLISTA 06:10:28 24,26
94 Iñaki Garay Ferrer SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 06:03:46 24,72
176 Pedro Garcia Brulatout BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 04:40:49 32,03
186 Enrique Garcia Mendoza 04:40:47 32,05
156 Jose Basilio Garcia Vilchez BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 06:30:13 23,03
154 Xavi Garriga Gonzalez SENSE CLUB CICLISTA 06:22:46 23,49
178 Raül Godall Jane EL MONTMELL, CLUB CICLISTA 05:26:21 27,56
183 Eduardo González Martínez EL DIARI, CLUB CICLISTA 04:44:40 31,56
170 Juan Gutiérrez Navarrete VILASSAR DE MAR, CLUB CICLISTA 04:54:56 30,50
98 Eduard Homs Pages VILAJUIGA, CLUB CICLISTA 04:53:46 30,63
99 Silvia Hurtado Diaz TRIBIKE CABRILS 04:55:13 30,46
163 David Ibañez Sirvent CAMPDEVANOL, UNIO CICLISTA 05:57:45 25,12
161 Carlos Ibañez Sirvent CAMPDEVANOL, UNIO CICLISTA 05:58:42 25,05
189 Jaume Janer 06:07:31 24,46
102 Eduardo Lecea Imaz SUTEGI TALDEA 06:30:15 23,03
171 Juan Jose Lopez Cocera MON BIKE & RUN 04:56:00 30,38
104 Aveli Lopez Cuadrado SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 06:18:00 23,80
105 Jose Lopez Garcia SANT BOI 05:26:42 27,53
106 Ivan Lopez Martos RATPENAT, CLUB CICLISTA 04:44:29 31,61
107 Antonio Lopez Sanchez CA SANT ANDREU DE LA BARCA 05:04:37 29,54
108 Jorge Lopez Uceda GONZALVO, CLUB DEPORTIVO 04:46:52 31,37
110 Pedro Marin Pardo ROCAFORT DE QUERALT, SCC PETANCA 05:26:48 27,53
109 Oscar Marin Pardo OPEN NATURA, CLUB ESPORTIU BTT 05:09:12 29,10
112 Alejandro Martínez Fernández SENSE CLUB CICLISTA 06:37:58 22,58
113 José Luís Martinez Reyero BOMBERS, AGRUP.CULT. Y DEPORTIVA 06:05:09 24,47
184 Xavier Mateo Lopez 04:40:52 32,03
114 Sergi Mateu Vidal GARRIGUES ALTES, CLUB EXCURSIONISTA 04:56:31 30,35
116 Iván Miguel Panero CA SANT ANDREU DE LA BARCA 04:40:49 32,05
117 Oscar Moreno Garcia GUIMON CYCLING, GRUPO CICLISTA 05:16:00 28,34
193 Juan José Navarro Sanchez MON BIKE & RUN 05:18:01 28,29
192 Joan Carles Olivier Olivier PROBIKE CLUB 05:57:27 25,16
122 Josep Ortiz Llena AGRAMUNT, CLUB CICLISTA 05:51:53 25,56
123 David Pacheco Flores ZONA BICI ESPARREGUERA 04:35:13 32,67
14 Xavier Palacios Albacar RCR19, CLUB DEPORTIVO 05:08:38 29,13
188 Maximo Palacios Font 06:18:17 23,76
160 Alex Parera Rabassa MUNT BIKES, CLUB CICLISTA 04:56:09 30,35
125 Hector Perez Aparicio OPEN NATURA, CLUB ESPORTIU BTT 05:27:17 27,50
127 Juanma Pérez Molina PARETS, ASSOCIACIO CICLISTA 05:01:06 29,84
128 Gerard Petit Queraltó SENSE CLUB CICLISTA 04:55:28 30,44
129 Albert Pla Garcia BOMBERS, AGRUP.CULT. Y DEPORTIVA 06:05:18 24,47
130 Pedro Postigo Delgado POBLA, SPRINT CICLO CLUB 05:08:01 29,19
132 Fco.manuel Ramos Perez ZONA BICI ESPARREGUERA 04:35:12 32,67
133 Marc Real Garcia TRIBIKE CABRILS 04:38:38 32,29
134 Jonatan Resa Fernández CA SANT ANDREU DE LA BARCA 05:20:18 28,10
174 Maurici Rius Piña MANRESA, ESPORT CICLISTA 04:40:56 32,03
177 Rafel Rizos Monago SENSE CLUB CICLISTA 05:06:13 29,38
135 José Luís Rodriguez Andres LA REFORMA, CLUB UNIO CICLISTA 06:03:36 24,72
136 Gerardo Rodriguez Cala SEDIS, CLUB CICLISTA 04:31:09 33,19
137 Fernando Rodriguez Espelt ROCAFORT DE QUERALT, SCC PETANCA 05:19:25 28,16
167 Jose Antonio Roldan Sanchez SENSE CLUB CICLISTA 05:37:42 26,63
139 Antonio Ruiz Arroyo PENYA ELSDESEMPRE 04:44:40 31,61
140 Antonio Ruiz Lara TORREGROSSA, CLUB CICLISTA 04:38:12 32,35
141 Antonio Ruiz Terrones LA REFORMA, CLUB UNIO CICLISTA 05:07:51 29,19
142 Martina Sans Salgot AIGUAFREDA, CLUB CICLISTA 05:27:12 27,50
143 Joan Santacana Pino BICI MUNTANYA EL PAPIOL 04:56:40 30,31
179 Stephan Schmidt SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 06:38:28 22,56
144 Miquel Serra Sarda AIGUAFREDA, CLUB CICLISTA 06:10:57 24,26
145 Oscar Taragines Argemi SANT CELONI, CLUB CICLISTA 06:04:57 24,65
153 Joan Tarsà Buenaventura SENSE CLUB CICLISTA 07:12:33 20,79
146 Joan Termens Canals SENSE CLUB CICLISTA 06:08:00 24,45
148 Jaume Torra Mateu CANSALLEBRES VALLFOGONA 06:08:00 24,45
149 Carles Torras Garcia ESCAPA, CLUB CICLISTA 05:47:58 25,86
150 Xavier Vall-Llaura Espinosa 100 x 100 FOND. TÀRREGA 06:36:01 22,70
180 Víctor Velázquez Muñoz BOMBERS, AGRUP.CULT. Y DEPORTIVA 05:27:17 27,48
162 Carlos Ventura Lazaro DBIKE, CLUB ESPORTIU 05:19:00 28,20