Llistat de temps marxa llarga 2017

Podeu descarregar el llistat en format PDF

Dorsal Nom Club Temps Vel.
82 Maties Abad Carrillo BALAGUER, CLUB CICLISTA 06:40:02 23,40
235 Oscar Abad Tomas BICISPORT, CLUB ESPORTIU 06:01:21 25,90
456 Salvador Aguilar Mas BICIPARK REUS, CLUB ESPORTIU 06:38:49 23,47
385 Victor Alarcon Balague ALMACELLES, PEDAL CLUB 06:27:45 24,14
211 Juan Sergio Alba Alonso EL CAU DE LA BICI, CLUB ESPORTIU 05:01:54 31,01
17 Luís Aldamiz-Echevar.iraurgui SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 05:31:32 28,23
132 Jack Aldana Yepes MEDINA, CLUB CICLISTA 05:28:06 28,53
64 Francisco Javie Alhama Cordoba SPORTBIKEBCN 05:45:16 27,11
287 Pedro Almela Gutierrez SANT BOI, CLUB CICLISTA 06:13:30 25,06
35 Ruben Alonso Perez SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:12:31 29,95
490 Emma Anderson Cryns SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:12:30 29,95
240 Marc Andrés Cabrero ITRIATLETES SOLIDARIS 06:01:30 25,89
288 Jesus Arjona Peinado SENSE CLUB CICLISTA 06:16:01 24,89
446 Josep Armengol Ballús VERTICAL PIRINENC OLVAN, CC 05:01:09 31,08
151 Blas Arnedo Hidalgo TARREGA, CLUB CICLISTA 06:34:13 23,74
165 David Avellana Comellas VEC CYCLING & RUN 05:01:39 31,03
383 Jordi Ayats Frigola ESCOLETA, BTT CLUB ESPORTIU 05:14:10 29,79
95 Albert Ayuso Mollón SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 05:40:57 27,45
322 Josep Badell Miret CICLES CATALUNYA, CLUB 05:33:18 28,08
252 Pere Banda Torrecillas PEDALA.CAT BALAGUER, CLUB ESPORTIU 05:10:42 30,13
430 Xavier Baqué López BELLVER, CLUB CICLISTA 04:36:27 33,86
250 Lluís Bartoló Simon TRIATLO BERGA 05:47:34 26,93
175 Oscar Bartra Florista TERRAFERMA, CLUB CICLISTA 05:12:32 29,95
163 Fernando Bayo Rivera CEGUB 05:46:34 27,01
261 Eduard Bellera Vila ONVELO CYCLING CLUB 04:43:28 33,02
87 Antoni Bergel Prieto BALAGUER, CLUB CICLISTA 05:36:40 27,80
14 Gerard Berroya Del Cueto SERRADELLS, CLUB TRIATLO 04:43:55 32,97
310 Gustavo Blanc Alba PALLEJA, CLUB CICLISTA 05:12:33 29,95
62 Abel Blanque Parcerisa MARTORELL, PENYA CICLISTA 04:36:01 33,91
73 Vicente Blasco Luz NOLIMITS VALLES, CLUB CICLISTA 05:45:13 27,11
462 Albert Boque Riart SENSE CLUB CICLISTA 05:18:49 29,36
467 Jordi Borés Molner 05:14:45 29,74
295 José Manuel Bosquet Herrera PALLEJA, CLUB CICLISTA 05:12:33 29,95
350 Josep Bragulat Illamola FISIORUTPUJOL.COM, CLUB TRIATLO 06:34:26 23,73
189 Xavier Burgos Rodriguez MIG-MON SURIA, UNIO CICLISTA 04:39:27 33,49
363 Jose Manuel Burgos Rodriguez MIG-MON SURIA, UNIO CICLISTA 05:39:34 27,57
254 Marcos Burgueño Segovia PRAT BIKE, CLUB CICLISTA 05:50:09 26,73
80 David Busquets Massa BANYOLES, CLUB CICLISTA 04:39:53 33,44
24 Alejandro Cabedo Garcia FASTTRIATLON 05:13:45 29,83
428 Carlos José Cabello Camba MARTORELL, PENYA CICLISTA 04:48:09 32,48
31 Jose Manuel Calvo Fernandez 07:31:27 20,73
403 Kevin Calzado Sabio BICISTONI, CLUB CICLISTA 05:01:06 31,09
427 Casimir Campmajo Clota TORREGROSSA, CLUB CICLISTA 05:10:24 30,16
92 Xavier Campos Carrera 04:35:57 33,92
484 Oscar Canales 05:32:42 28,13
276 Stefano Canessa SOLSONES, BTT CLUB 04:57:34 31,46
228 Josep Maria Capell Gorgues TORREGROSSA, CLUB CICLISTA 04:43:38 33,00
394 Lluis Carabantes Vidal BELLVER, CLUB CICLISTA 05:28:45 28,47
27 Jordi Carmona Nadales 04:37:19 33,75
263 Francesc Carreras Abel MONTBLANC, CLUB CICLISTA 05:26:38 28,66
198 David Carretero Campderros FITNESSCENTER MOLINS, CC 05:12:07 29,99
325 Jordi Casajús Goni BELLPUIG, PENYA PEDAL 05:27:27 28,58
269 Sergi Casan Forn SENSE CLUB CICLISTA 06:36:53 23,58
9 Arnau Casanova Ribas NESTLE GIRONA, CLUB 05:49:50 26,76
42 Amadeu Cassanye Sala SENSE CLUB CICLISTA 06:58:46 22,35
496 Noemí Castilla Linares MATADEPERA, CLUB BTT 06:17:06 24,82
47 Juan Manuel Castillejo Lopera SPORTS CYCLING, CLUB CICLISTA 05:17:19 29,50
282 Lydia Marta Castro Denuc CAMPO CLARO, CLUB CICLISTA 05:59:39 26,03
393 Miguel Catalan Ruiz 04:49:29 32,34
311 Miquel Cebrià Canet VALLES, CLUB CICLISTA 06:54:31 22,58
112 Jordi Cerezuela Campas BALAGUER, CLUB CICLISTA 05:23:31 28,93
338 David Chesa Vela CASTELLAR BIKE TOLRA, CLUB CICLISTA 06:36:06 23,63
191 Jose Luis Cid Garcia BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 06:26:53 24,19
53 Alfons Cid Garcia MARTORELL, PENYA CICLISTA 05:33:14 28,09
347 Javier Cifuentes Lopez BONAVISTA, PENYA CICLISTA 05:32:04 28,19
258 Samuel Cifuentes Segura TRITRAINING 07:04:56 22,03
485 Carles Clarisó Roig 05:26:24 28,68
352 Salvador Closa Buscart SENSE CLUB CICLISTA 05:50:01 26,74
279 Albert Codina Reyes GUISSONA, CLUB CICLISTA 06:02:33 25,82
305 Lluís Coll Cortés EL MORELL, CLUB CICLISTA 05:45:23 27,10
343 Luis Corbete Echevarrieta PELOTON DE TENERIFE 04:32:57 34,29
460 José Maria Cordido Coello SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 05:54:40 26,39
302 Jordi Corominas Pons OLOST, CLUB CICLISTA 04:43:42 32,99
167 Manuel Cortes Rodriguez SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 05:00:38 31,14
326 Miguel Antonio Costa Amorim Barroso MEDINA, CLUB CICLISTA 06:01:05 25,92
334 Jaume Costa Poch CERVERA, PENYA CICLISTA 06:43:12 23,21
271 Jordi Creus Roselló SENSE CLUB CICLISTA 05:56:41 26,24
34 Juan Manuel Criado Cano ELS CULETS VERMELLS, CLUB CICLISTA 06:00:05 25,99
19 Albert Cuaresma álvarez TRIATLO JOVENT79 06:09:49 25,31
358 Raul Cuevas Castellano TREVOL BIKESPORTS, CLUB CICLISTA 05:49:47 26,76
359 Francisco Cuevas Rubia TREVOL BIKESPORTS, CLUB CICLISTA 05:49:47 26,76
259 Felix Culebras Serra MANRESA, ESPORT CICLISTA 05:10:24 30,15
178 David De La Cueva SENSE CLUB CICLISTA 05:10:22 30,16
410 Manuel De Melo Sanchez TONA, UNIO CICLISTA 06:06:54 25,51
207 Melchor De Palau I Rovira SENSE CLUB CICLISTA 06:30:48 23,95
324 Silvia Dea Cortada BELLPUIG, PENYA PEDAL 06:50:13 22,82
59 Francisco Javie Del Rio Alvarez J.PONS TOT-BICI, CLUB CICLISTA 04:49:03 32,38
206 Juan Jose Delgado Sanchez SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 05:28:13 28,52
51 Jorge Diaz Martinez TUPEDALA, CLUB CICLISTA 05:10:51 30,11
465 Oscar Diaz Rufian STARBIKE, CLUB CICLISTA 05:18:50 29,36
214 Valentin Diaz Soto CEGUB 06:02:00 25,45
317 Enric Domenech Grauges QKS DE LLUM, CLUB BTT 06:33:00 23,82
420 Fran Dominguez Vicioso SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 05:25:51 28,73
81 Joan Ramon Dones Cortes TORREGROSSA, CLUB CICLISTA 06:28:34 23,93
16 Joan Carles Dones Menal TORREGROSSA, CLUB CICLISTA 06:34:29 23,73
313 Santi Dongil Diaz VALLES, CLUB CICLISTA 05:51:30 26,63
153 Nuria Duch Turmo MULTIBIKE LLEIDA, CLUB CICLISTA 06:07:48 25,45
400 Arnau Egea Pujol OLESANA, UNIO CICLISTA 05:03:52 30,80
404 Guillem Enri Hidalgo SENSE CLUB CICLISTA 04:43:55 32,97
173 Marc Erta Carmona SPRINT BIKE TREMP, CLUB ESPORTIU 05:49:40 26,77
147 Alberto Escobar Gutiérrez CARCASTILLO, CLUB CICLISTA 04:43:56 32,97
318 Marcel Estruch Sallares VALLES, CLUB CICLISTA 06:54:51 22,56
362 Jonathan Farre Vazquez MIG-MON SURIA, UNIO CICLISTA 05:39:34 27,57
386 Martin Fernandez Aranda SENSE CLUB CICLISTA 04:43:49 32,98
498 Raul Fernandez Guzman SENSE CLUB CICLISTA 05:45:15 27,11
199 Ismael Fernandez Vitutia SOLSONES, BTT CLUB 05:01:03 31,09
134 Xavier Ferré Corral TARREGA, CLUB CICLISTA 06:36:26 23,61
424 Osvaldo Ferreira Filho SENSE CLUB CICLISTA 05:41:58 27,37
344 Jordi Ferrer Carol VOLTREGA, CLUB CICLISTA 06:34:24 23,73
411 Jose Luis Ferrer Flores OLESANA, UNIO CICLISTA 05:32:04 28,19
373 Marc Ferrer Vinardell BANYOLES, CLUB CICLISTA 05:00:42 31,13
277 Roger Ferrete Carbonell WHERE IS THE LIMIT, CLUB ESPORTIU 04:57:21 31,48
15 Roser Flavià Piera SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 05:32:42 28,13
5 Pere Florensa Llusa BARCELONA PISTA, CLUB ESPORTIU 06:59:48 22,30
106 Eva Flotats Fito SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 07:23:55 21,09
174 Joaquim Fonoll Roca BIKECALAF.CAT, CLUB ESPORTIU 05:27:47 28,56
242 Miquel Font Baranera 05:30:38 28,31
370 Ismael Fonta Cuscullana PASQBIKES, CLUB CICLISTA 05:13:14 29,88
107 Israel Fontana Borras ANOIA, AMICS CICLISTES 05:12:14 29,98
365 Marc Fortuny Casahuga 3HM, CLUB ESPORTIU 05:39:34 27,57
357 Esteban Fraile Grossman ELECTROIZAS, CLUB CICLISTA 05:08:11 30,37
438 Daniel Frantzen TEAM FABIAN 04:45:47 32,75
337 Carlos Fuertes Guerra FANATIK VIC CLUB 05:36:10 27,84
442 Richard Fyhn TEAM FABIAN 04:44:10 32,94
192 Edgar Gaig RAVET BIKE PARETS 05:40:35 27,48
84 Alfonso Galeano Godoy MARTORELL, PENYA CICLISTA 07:06:19 21,96
140 Daniel Galindo Moles SENSE CLUB CICLISTA 06:31:48 23,89
40 Antonio Gañan Nogales SENSE CLUB CICLISTA 05:11:52 30,01
159 Ismael Garcia Gil SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 04:48:58 32,39
253 Ramon Garcia Lacambra CIT, PENYA 06:30:23 23,98
172 Antonio Garcia Mola SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 05:55:05 26,36
190 Jesus Garcia Ramirez BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 07:06:14 21,96
67 Antonio Garcia Rosales SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 04:46:31 32,67
220 Rafael Garcia Zaguirre FITNESSCENTER MOLINS, CC 04:35:28 33,98
48 Iñigo Garcia-Die Sanchez-Guardamino PROBIKE CLUB 05:55:15 26,35
117 Marc Garciapons Capell CLUB NATACIO VILAFRANCA TRIATLO 06:25:48 24,26
476 Nebat Gargallo Tomas 06:24:23 24,35
454 Eduardo Gasco Eguiluz SENSE CLUB CICLISTA 05:47:51 26,91
127 Joan Antoni Gasso Segura COLLA PEDALADA JUNEDA, CC 04:33:04 34,28
238 David Gazo Gimenez SENSE CLUB CICLISTA 06:31:48 23,89
255 Xavier Gil Salvador SENSE CLUB CICLISTA 04:43:57 32,97
131 Daniel Gimenez Delgado SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:12:31 29,95
223 Raúl Gimeno Barreda SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 07:23:55 21,09
41 Diego Giner Carrasco PRAT BIKE, CLUB CICLISTA 04:49:44 32,31
548 Josep Gonfaus Viñas TRIATLO BERGA 07:07:24 21,90
408 Joel González Gràcia VERTICAL PIRINENC OLVAN, CC 05:00:15 31,18
372 Jorge González Moreno SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 04:48:58 32,39
316 Roger Gonzalez Relats QKS DE LLUM, CLUB BTT 05:53:43 26,46
377 Magín Gonzalez Romero ESTEVE, GRUP ESPORTIU 04:35:58 33,92
227 Javier Gonzalez Tornero MEDINA, CLUB CICLISTA 04:57:13 31,49
181 Josep Gorgues Mayench BALAGUER, CLUB CICLISTA 04:58:41 31,34
23 Jordi Gracia Fortuño SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 05:14:59 29,72
251 Albert Grau Arcalis POBLA, SPRINT CICLO CLUB 05:10:26 30,15
171 Luis Guajardo Homs GRACIA, CLUB CICLISTA 05:18:51 29,36
70 Josep Maria Gual Campabadal TARREGA, CLUB CICLISTA 06:12:50 25,11
320 Eloi Guerrero Menéndez A RITME DE PEDAL, AE 05:41:56 27,37
414 Adrián Guerrero Pérez BINEFAR 2010, CLUB CICLISTA 05:50:06 26,74
333 Jordi Guitart Pubill TUPEDALA, CLUB CICLISTA 05:12:25 29,96
458 Jose Manuel Gutiérrez Quiñones SENTMENAT BICI, CLUB CICLISTA 07:01:52 22,19
464 Carles Gutiérrez Riu SENSE CLUB CICLISTA 05:12:42 29,93
439 Magne Gyland TEAM FABIAN 04:43:53 32,97
168 Jose Herrera Del Valle EL CAU DE LA BICI, CLUB ESPORTIU 05:29:11 28,43
4 Francisco Hinojosa Garcia NAVARCLES, PENYA CICLISTA 06:05:26 25,61
303 Robert Ifflander SENSE CLUB CICLISTA 04:58:49 31,32
348 Albert Iglesias Casanova CELRA, CLUB CICLISTA 05:36:38 27,81
113 Frank Jimenez Alvarez CEGUB 05:12:12 29,98
196 Antonio Jimenez Castaño CEGUB 06:34:48 23,71
79 David Jimenez Zafra SENSE CLUB CICLISTA 05:17:34 29,47
437 Andrew John Downing TEAM FABIAN 05:01:27 31,05
435 Nils Jorgen Lauvas TEAM FABIAN 04:43:44 32,99
72 José Luis Juanes Tahoces MIAMI PLATJA, CLUB CICLISTA 04:35:32 33,97
150 Josep Lluis Justribo Lopez TERRAFERMA, CLUB CICLISTA 06:54:35 22,58
270 Abel Lago Rodriguez A RITME DE PEDAL, AE 05:41:56 27,37
128 Isidre Lema Rivera SOLSONES, BTT CLUB 04:45:00 32,84
7 Marc Llobet Domingo ODENA, ESPORT CICLISTA 04:31:10 34,52
388 Mauro Llorens Codinach SENSE CLUB CICLISTA 04:39:51 33,45
387 Cristian Llorens Codinach SENSE CLUB CICLISTA 05:10:09 30,18
108 Francesc Llorens Duch BTT QUERALT CLUB 06:04:24 25,69
296 Alberto Lopez Fernandez PROBIKE CLUB 05:12:32 29,95
433 Roberto Lopez Gomez TERRABIKE, CLUB ESPORTIU 06:02:26 25,83
463 Moises Lopez Lopez BIKE LAB STORE, AC 04:43:37 33,00
328 Salvador Lopez Maturana TORELLO, CLUB CICLISTA 05:26:47 28,64
451 Isaac López Molina VALLES, CLUB CICLISTA 05:18:46 29,36
194 Antonio Lopez Sanchez SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:12:30 29,95
331 Ismael Lopez Vega CEBOLLETOS DRINK TEAM, CC 04:48:26 32,45
256 Daniel Lucena Bustos ITRIATLETES SOLIDARIS 04:44:12 32,94
216 Carlos Luis Perelló BOMBERS, AC Y DEPORTIVA 05:03:52 30,80
54 Miguel Madoz Sarasa SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 05:45:51 27,06
416 José Madrigal Garcia RCB MOTOR BEGUES, CLUB CICLISTA 04:50:53 32,18
349 Gerard Marcet Noguera SENSE CLUB CICLISTA 06:11:42 25,18
260 Jose Marin TRIATLO JOVENT79 05:35:59 27,86
323 Pedro Marin Garcia SANT BOI, CLUB CICLISTA 06:13:31 25,06
180 Marc Marin Ginesta TRIATLO JOVENT79 04:36:26 33,86
129 Xavier Marin Mora CEGUB 05:14:34 29,76
75 Marc Marruecos Mestre SENSE CLUB CICLISTA 06:58:59 22,34
360 Cristobal Martell Alejo SENSE CLUB CICLISTA 06:26:51 24,20
395 David Martin Bares ALMACELLES, PEDAL CLUB 06:24:23 24,35
371 Eduard Martín Lasierra SENSE CLUB CICLISTA 05:38:11 27,68
309 Ivan Martin Pastor SENSE CLUB CICLISTA 05:33:11 28,09
381 Celestino Martinez Lopez SENSE CLUB CICLISTA 05:39:44 27,55
423 David Martinez Marti SOLSONES, BTT CLUB 05:55:15 26,35
146 Marc Martinez Miralles SENSE CLUB CICLISTA 06:39:01 23,46
236 Tomas Martinez Peña BELLVER, CLUB CICLISTA 04:43:50 32,98
444 Juan Antonio Martínez RodrÍguez SENSE CLUB CICLISTA 05:00:44 31,12
25 Xavier Martínez Sostres BICISPORT, CLUB ESPORTIU 06:35:48 23,65
33 Joan Mas Sayos CENTELLES, PENYA CICLISTA 05:10:28 30,15
345 Hilari Masnou Vilaseca FISIORUTPUJOL.COM, CLUB TRIATLO 06:34:24 23,73
241 August Mayer Pujadas SANT CUGAT, UNIO CICLISTA 06:39:23 23,44
369 Daniel Medinilla Escudero TERRABIKE, CLUB ESPORTIU 04:43:52 32,97
434 Pere Manel Mendoza Solà TARADELL, UNIO CICLISTA 06:31:43 23,89
133 Daniel Merino Sort GALVESPORT, CLUB CICLISTA 06:22:28 24,47
436 Christer Meyer TEAM FABIAN 04:36:10 33,89
441 Carl Michael Baravelli SENSE CLUB CICLISTA 04:49:21 32,35
237 Iván Miguel Panero SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 04:49:12 32,37
455 Albert Milla Clua ALGUAIRE, CLUB CICLISTA 06:34:29 23,73
473 Manuel Molero Perez 04:35:32 33,97
472 Santi Molina Corral 04:50:52 32,18
233 Albert Monfort Collado OLESANA, UNIO CICLISTA 04:49:28 32,34
77 Lino Monge Miro SENSE CLUB CICLISTA 06:56:17 22,48
353 Santiago Montaña Casanova MARTORELL, PENYA CICLISTA 04:43:41 33,00
415 Raul Montero Pages BELLVER, CLUB CICLISTA 05:14:38 29,75
321 Juan Pedro Montoya Moreno VALLES, CLUB CICLISTA 07:00:20 22,27
152 Núria Mora Boada BARCELONA PISTA, CLUB ESPORTIU 06:59:48 22,30
26 Francisco Moragues Estarelles TONA, UNIO CICLISTA 05:10:47 30,12
368 Raul Morales Fernandez SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:10:20 30,16
336 Alejandro Morales Maldonado MON BIKE & RUN 05:44:34 27,16
49 Eduard Morcillo Lopez SORT, CLUB CICLISTA 04:35:27 33,98
212 Jordi Moreno Barbero SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 05:10:35 30,14
330 Diego Moreno Morales TUPEDALA, CLUB CICLISTA 05:49:05 26,81
222 Josep María Morera More MONTBLANQUI, SC CASAL 05:29:05 28,44
210 David Morillas Baños SENSE CLUB CICLISTA 04:35:28 33,98
205 Josep Domingo Morros Ortiz TARREGA, CLUB CICLISTA 05:44:44 27,15
273 Jose Manuel Muñoz Lopez CYCLING CLUB MALGRAT 06:11:19 25,21
183 Raul Navarro Baeza BTEAM SPORTS, CLUB ESPORTIU 05:00:27 31,15
45 Diego Niebla Martin SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 07:07:01 21,92
308 Jordi Noguera Basart SANTA SUSANNA, CLUB CICLISTA 06:11:41 25,18
8 Jordi Olivella Pujol SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 06:07:22 25,48
234 Jordi Orteu Cortes COLLA PEDALADA JUNEDA, CC 05:45:34 27,09
487 Miguel Angel Ovalle Del Roj 05:26:52 28,64
249 Andreu Padreny Gonzalez OPEN NATURA, CLUB ESPORTIU BTT 05:56:36 26,25
346 Miguel Angel Paez Muñoz CATALUNYA, AE CICLOTURISTA 05:10:26 30,15
466 Miquel Angel Palà Bacardit VEC CYCLING & RUN 05:32:29 28,15
71 Jose Mariano Paraíso Santolaria BALAGUER, CLUB CICLISTA 05:56:48 26,23
425 Alex Parera Rabassa MUNT BIKES, CLUB CICLISTA 04:44:24 32,91
315 Eugenio Pascual VALLES, CLUB CICLISTA 06:59:34 22,31
58 Felix Pedroso Garcia FITNESSCENTER MOLINS, CC 04:42:09 33,17
272 Manuel Pelegrina Ortiz SOLSONES, BTT CLUB 05:14:45 29,74
382 Jose Peñalver Casado SENSE CLUB CICLISTA 04:57:13 31,49
245 Xavier Penella Baró CERVERA, CLUB TRIATLO 06:26:43 24,20
200 Josep Perera Mas TARREGA, CLUB CICLISTA 06:35:56 23,64
52 Hector Perez Aparicio FES BICI IGUALADA, CLUB CICLISTA 06:13:42 25,05
376 Carles Perez Fernandez SOLSONES, BTT CLUB 04:30:47 34,57
262 Raúl Pérez Limonchi SENSE CLUB CICLISTA 05:03:35 30,83
219 Carlos Perez Martinez ODENA, ESPORT CICLISTA 05:14:35 29,75
480 Andrés Perez Villoria 06:37:03 23,57
158 Josep Pintado Capell SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:01:16 31,07
489 Albert Planas Martínez TRITRAINING 05:46:24 27,02
265 Josep Pollina Cunillera TARREGA, CLUB CICLISTA 06:00:35 25,96
115 Lluís Poudevida Mondelo EL DIARI, CLUB CICLISTIC 06:51:40 22,74
142 Josep Lluis Puig Pursals BICI GRANDIA, CLUB ESPORTIU 05:52:48 26,53
126 Jordi Puig Salvador QKS DE LLUM, CLUB BTT 05:46:48 26,99
170 Antoni Puig Suriñach 04:35:32 33,97
186 Eduard Puigvendrelló Muntal 05:30:39 28,31
209 Marc Purull Duran TRUJILLO, CLUB CICLISTA 07:16:48 21,43
161 Jordi Ramos Moya TERRASSA CICLISME, CLUB 06:30:25 23,98
281 Marc Ramos Sola CAMPO CLARO, CLUB CICLISTA 05:59:39 26,03
429 Francesc Reñe Serra MOLLERUSSA-PLA D´URGELL UCE 05:45:34 27,09
193 Jonatan Resa Fernández SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:37:29 27,74
60 Luis Miguel Rey SENSE CLUB CICLISTA 05:48:23 26,87
68 Carlos Rey Sotelo SPORTBIKEBCN 05:36:52 27,79
65 Jordi Ribalta Costa MUNDO, PENYA CICLISTA 05:23:55 28,90
116 Jordi Ribo Font SEDIS, CLUB CICLISTA 04:32:54 34,30
397 David Riu Bosoms MUNDO, PENYA CICLISTA 05:23:55 28,90
297 Miquel Rius Grane FITNESSCENTER MOLINS, CC 05:12:34 29,95
396 Daniel Rivero Saz VEC CYCLING & RUN 06:53:28 22,64
406 Angel Rodero Tarraga SPRINT BIKE, CLUB CICLISTA 06:03:45 25,73
96 Francesc Xavier Rodriguez Fernandez SENSE CLUB CICLISTA 06:29:56 24,00
104 Jaime Rodríguez Lozano SENSE CLUB CICLISTA 04:51:15 32,14
43 Francesc Xavier Rodríguez MartÍnez ATENEU GARRIGUENC, CLUB CICLISTA 06:58:20 22,37
243 Jose Miguel Rodriguez Meca MUNDO, PENYA CICLISTA 06:15:08 24,95
293 Esteban Rodriguez Paredes VALLES, CLUB CICLISTA 06:54:30 22,58
225 Casiano Rodriguez Sousa SENSE CLUB CICLISTA 05:31:32 28,23
422 Raul Roldan Rodriguez PALOMILLAS, PENYA CICLISTA 05:13:52 29,82
93 David Roldan Tercero BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 05:26:22 28,68
195 Angel Domingo Roman Rafael NOLIMITS VALLES, CLUB CICLISTA 06:19:22 24,67
314 Javier Rosado Guillén SENSE CLUB CICLISTA 04:31:41 34,45
118 Jordi Rosanes Bosch MULTIBIKE LLEIDA, CLUB CICLISTA 05:10:24 30,16
204 Sergi Royo Torres SENSE CLUB CICLISTA 05:22:44 29,00
230 Ivan Rubio Alós BICI 3.0, CLUB CICLISTA 04:36:14 33,89
203 Josep Maria Rue Hernandez ATENEU GARRIGUENC, CLUB CICLISTA 06:51:16 22,76
85 Jorge Ruiz Muñoz VALLES, CLUB CICLISTA 07:02:25 22,16
453 Sergio Ruiz Palomo PRAT BIKE, CLUB CICLISTA 04:43:52 32,97
248 Eduard Sabaté Pasqual CICLES MASVI, CLUB ESPORTIU 05:56:36 26,25
98 Arseni Sáez Jiménez DR.BIKE RACING TEAM, CE 05:55:49 26,31
341 Iker Sagastizabal Insausti ALOÑA MENDI 05:14:51 29,73
144 Victor Saiz Vela BALAGUER, CLUB CICLISTA 07:23:40 21,10
440 Jaime Salas Ferras VETERANOS CATALUNYA, AC 05:24:19 28,86
111 Joan Saludes Guerrero ANDORRA, CLUB TRIATLO 05:39:43 27,55
413 Albert Salvany MANRESA, ESPORT CICLISTA 05:28:06 28,53
244 Marti Sanchez BICISPORT, CLUB ESPORTIU 05:48:42 26,84
375 Adielo Sanchez Fernandez SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 05:09:46 30,22
138 Pedro Sánchez FernÁndez SANT ANDREU BARCA, CLUB CICLISTA 04:46:03 32,72
160 Jordi Sánchez Garcia BTEAM SPORTS, CLUB ESPORTIU 05:00:26 31,16
266 José Antonio Sanchez Perez SANT VICENÇ DE CASTELLET, UC 05:41:47 27,39
56 Sergio Sanchez Pizarro SPEED REPUBLIK, CLUB ESPORTIU 05:23:23 28,94
130 Antonio Sarria Moreno SENSE CLUB CICLISTA 06:31:11 23,93
97 Raul Sayago Villarrazo VOLTREGA, CLUB CICLISTA 04:58:15 31,38
452 Fernando Segarra Balaguer ALGUAIRE, CLUB CICLISTA 06:36:41 23,60
148 Carlos Segura Sanfeliu SENSE CLUB CICLISTA 05:26:40 28,65
384 Jaume Segura Sanfeliu SENSE CLUB CICLISTA 05:26:41 28,65
188 Jordi Sentís Padrós RCR19, CLUB DEPORTIVO 05:00:26 31,16
182 Marc Serna Mediel CAI TRIATLO IGUALADA 05:23:55 28,90
267 Marc Serrat Barceló SENSE CLUB CICLISTA 05:55:41 26,32
37 Oscar Serrat Diaz GUISSONA, CLUB CICLISTA 06:02:33 25,82
445 Oscar Sierra Baz BICISPORT, CLUB ESPORTIU 04:49:30 32,33
361 Joan Solà Alonso LA GARRIGA, CLUB CICLISTA 05:17:20 29,50
90 Ismael Sola Ortigosa QKS DE LLUM, CLUB BTT 05:46:50 26,99
374 Miquel Solé Vilanova ODENA, ESPORT CICLISTA 06:24:25 24,35
332 Jaume Soler Serra PEDALS BIKE CELRA, CLUB CICLISTA 05:50:35 26,70
83 David Soler Sucarrats OLESANA, UNIO CICLISTA 05:03:55 30,80
94 Francesc Targa Muntané BELLPUIG, PENYA PEDAL 05:33:28 28,07
283 Juan Antonio Tejada Ruiz SANT VICENÇ DE CASTELLET, UC 05:13:01 29,90
339 Raul Temprano Munoz CASTELLAR BIKE TOLRA, CLUB CICLISTA 06:48:41 22,90
202 Andres Tigero Gonzalez SANT ANDREU, ESPORT CICLISTA 06:39:04 23,45
392 Juan Torrejón Avilés MADURGA, PENYA CICLISTA 04:43:36 33,00
124 Xavier Torrents Alcàntara SENSE CLUB CICLISTA 05:47:26 26,94
275 Juan Torres Puig BELLPUIG, PENYA PEDAL 07:01:44 22,19
367 Joan Torroja Perez BTT QUERALT CLUB 05:32:35 28,14
421 Carlos Tost Romeu SEGRE, SC MOTO CLUB 05:16:54 29,54
398 Rafael Trujillo Magaña ZONA BICI ESPARREGUERA 05:37:05 27,77
197 Carles Trullas Monteseirin MARTORELL, PENYA CICLISTA 05:22:44 29,00
105 Pedro Ubiergo Ubiergo BALAGUER, CLUB CICLISTA 05:56:01 26,29
426 José Luis Valero Moron BALCONADA, UNIO CICLISTA 05:25:06 28,79
340 Pere Vallejo Rubio TORELLO, CLUB CICLISTA 05:03:19 30,86
443 Daniel Valles Rodriguez NATACIO VIC-ETB, CLUB 05:05:30 30,64
78 Carmelo Vázquez FernÁndez ABRERA, CLUB CICLISTA 05:01:11 31,08
449 Sergio Velasco Almor BIKE HOUSE-TOMAS DOMINGO, CC 06:19:28 24,67
103 Jaume Verdes Prieto BALAGUER, CLUB CICLISTA 06:35:53 23,64
432 Carles Verdés Prieto TARADELL, UNIO CICLISTA 06:31:43 23,90
294 Javier Vergara Cano VALLES, CLUB CICLISTA 07:40:01 20,15
99 Josep Vericat Segu TORREDEMBARRA, UNIO CICLISTA 04:43:31 33,02
44 Joan Lluís Vernet Sumalla BLANCAFORT, ASSOCIACIO ESPORTIVA 05:13:47 29,83
226 Jordi Viaplana Ferrate NOLIMITS VALLES, CLUB CICLISTA 06:19:15 24,68
229 Sergi Vidal Marquès TRUJILLO, CLUB CICLISTA 07:09:48 21,78
125 Roger Vidal Montolio SENSE CLUB CICLISTA 05:36:05 27,85
280 Daniel Vidal Puig BAS, CLUB CICLISTA 06:56:36 22,47
431 Manel Vidal Torra TREMP, UNIO ESPORTIVA 05:32:58 28,11
335 Sergi Vila Rojas MON BIKE & RUN 05:42:19 27,34
29 Gerard Vilademunt Ordoñez VOLTREGA, CLUB CICLISTA 05:12:49 29,92
201 Pere Viladoms Gelong COLLA PEDALADA JUNEDA, CC 05:46:13 27,04
135 Jordi Viladrich Medina SOLSONES, BTT CLUB 04:36:23 33,87
2 Marc Vilanova Marsa MASSI KUWAIT CYCLING PROJECT 04:30:49 34,56
304 Jose Vilchez Baron VALLES, CLUB CICLISTA 06:54:47 22,57
409 Carles Vilella Vilanova SENSE CLUB CICLISTA 06:23:07 24,43
286 Laura Villén PÉrez SELVATA TOT BIKE, CLUB CICLISTA 07:00:53 22,24
217 Antonio Villena Vicario ADDICT BIKES TEAM, CLUB ESPORTIU 06:12:49 25,11
401 Robert Visa Mir BELLPUIG, PENYA PEDAL 05:01:13 31,07
145 Marc Vitores Espax SENSE CLUB CICLISTA 06:16:00 24,89
407 Jesús Xixons Fortuño MANRESA, ESPORT CICLISTA 05:40:48 27,46
257 Francisco Yebra Varela PRAT, AGRUPACIO CICLISTA EL 06:19:17 24,68
493 Herminio Zafra Garcia A RITME DE PEDAL, AE 05:41:56 27,37
1 Marcel Zamora Perez SENSE CLUB CICLISTA 04:30:45 34,57
412 Manuel Zarallo Rodriguez TONA BIKES 06:06:25 25,54
Cervera, com arribar-hi i serveis
Penya Ciclista Cervera
Hivernal de Cervera